Hakkımızda

;

Hakkımızda

“İş sağlığı ve güvenliğinde tek rotanız” olmak ilk hedefimizdir.

Fırtına Ailesi, tecrübeli yönetici kadrosu, iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri, diğer sağlık personelleri, idari ve yönetim-organizasyon işlemlerinde görev alan tüm çalışanları ve kadrosu ile; iş sağlığı ve güvenliği kapsamında sunulan tüm hizmetlerde evrensel ve ulusal standartlara uygun, kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na bağlı kalarak ve Kanunun firmamıza verdiği yetkiyi kullanarak maksimum verimle hizmet vermekteyiz.

30.06.2012 tarihli 28339 Sayılı Resmi Gazete ile yürürlüğe giren 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile başladığımız bu yolda ekibimize katılan her çalışanımız ile; yasal sorumluluklarımızı, müşterilerimize olan sorumluluklarımızı, çalışanlarımıza sorumluluklarımızı, ortaklarımıza ve ekibimize olan sorumluluklarımızı, insanlığa olan sorumluluklarımızı, markamıza olan sorumluluklarımızı en temel vazifemiz olarak benimsemiş ve bu sorumluluk bilinciyle yola çıkmış bulunmaktayız.

Bu ilkeler firmamızın en kıymetli hazinesidir. Her koşulda yasa ve düzenlemelere uygun hareket etmek vazifesiyle saha hizmetlerimiz önceliğimizdir. Sektör gözetmeksizin tüm işletmelerde fiziksel çalışma ortamı ve şartların tüm çalışanlar için sağlıklı ve güvenli olması “olmazsa olmaz” kurallarımızdandır.